Project Description

W dniu 17.05.2019 o godz. 9:00 ruszają zapisy na przedmioty obieralne na semestr zimowy 2019r. Zapisy będą możliwe do 26.05.2019. W tym czasie można również zmienić zgłoszenie. Kolejność nie ma znaczenia. Zapisy dotyczą semestrów:

• Energetyki 1 st.: sem. 3,5,7
  • Energetyki 2 st.: wszystkie specjalności
  • Energetyki Odnawialnej 1 st.: sem. 3
  • Energetyki Odnawialnej 2 st.
  • Technologii Chemicznej 1 st.: sem. 3,7
  • Technologii Chemicznej 2 st.: APIŚ, PPITC, TP.

Uwaga: Energetyki i Technologii Chemicznej sem. 7!

Energetyka – usuwasz 1 przedmiot na który nie chcesz uczęszczać.

Technologia Chemiczna – dodajesz odpowiednie seminarium oraz:

• dla modułu GP – Wybrane zagadnienia ekonomiczne,
  • dla modułu OS – Podstawy radiometrii.

Uwaga: Energetyka 2 stopień:

Jeśli wybierasz przedmiot z Uczelnianej Bazy Przedmiotów w Językach Obcych wybierz w UT: EiP-E-2 UBPJO (O) – Przedmiot z Uczelnianej Bazy Przedmiotów w Językach Obcych w celu poinformowania nas, że nie zamierzasz zaliczyć przedmiotu obieralnego na WEIP. Niezależnie od tego, konieczny jest zapis na konkretny przedmiot w bazie UBPO AGH (możliwość od czerwca).

Pozostałe semestry dodają przedmioty zgodnie z syllabusem odpowiednim dla swojego rocznika. Proszę o podawanie przedmiotów alternatywnych!

W przypadku pytań proszę o zapoznanie się najpierw ze stroną http://sprawdz.plan.agh.edu.pl/ gdzie znajdują się informacje dotyczące logowania a w zakładce tutoriale film instruktażowy.