Project Description

Informacja o firmach, które wskazały, że oferują praktyki lub zatrudnienie studentom kierunków związanych stricte z kierunkami prowadzonymi na WEiP. Pracodawcy, a będzie ich w sumie prawie 60-ciu, poza dostępnością w wirtualnych pokojach przeprowadzą również kilkadziesiąt godzinnych warsztatów tematycznych dla studentów.

Udział w Targach wymaga rejestracji poprzez stronę www.targi.agh.edu.pl, znajdują się tam również szczegółowe opisy wszystkich firm, planów rekrutacyjnych oraz harmonogram warsztatów i prezentacji.

Firmy zainteresowane studentami WEiP:

ABB    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/abb
Agencja Wywiadu    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/agencja-wywiadu
Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/air-liquide-global-e&c-solutions-poland-s-a
Ambasada Kanady – Sekcja Wizowa    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/ambasada-kanady-sekcja-wizowa
Budimex S.A.    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/budimex
CRH Materials Polska Sp. z o.o.    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/crh-materials-polska-sp-z-o-o
Emitel S.A.    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/emitel-s-a
MEWO SA    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/mewo-sa
Ministerstwo Klimatu i Środowiska    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/ministerstwo-klimatu-i-srodowiska
Orange Polska    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/orange-polska
Orlen Południe    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/orlen-poludnie
Valeo    https://targi.agh.edu.pl/wystawcy/valeo