Serdecznie zapraszamy na wyjazd studyjny do Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie”, nr POWR.03.05.00-00-Z307/17-00

ZAPISY do 6 grudnia

Terminy:
13 GRUDNIA 2022 godzina wyjazdu 6:00 powrót 18 :00
ZAPISY POD LINKIEM

Termin rejestracji do 6 grudnia 2022!!!

Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów jest liderem polskiego górnictwa węgla brunatnego. Na rynku polskim funkcjonuje od ponad 30 lat. Głównym przedmiotem działalności jest wydobycie i sprzedaż węgla brunatnego. Bełchatów jest największą kopalnią odkrywkową w Polsce i jedną z największych w Europie. Bełchatowski węgiel jest najtańszym paliwem energetycznym w Polsce, z którego produkowana jest najtańsza energia w kraju. Obecnie w KWB Bełchatów wydobywa się rocznie blisko 42 mln ton węgla, co stanowi ponad 50% krajowego rocznego wydobycia tego surowca energetycznego. Eksploatuje złoże węgla brunatnego o zasobach szacowanych całościowo na ponad 1 mld ton.

Skrócony opis postępowania rekrutacyjnego:
1. Student dokonuje wstępnego zapisu na listę chętnych w Wydziałowym Biurze Projektu przez formularz elektroniczny pod linkiem Wyjazd studyjny Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
2. Student kwalifikowany jest do bilansu kompetencji. Bilans kompetencji odbywa się drogą elektroniczną.
3. Po otrzymaniu wyniku bilansu kompetencji student przystępuje do rekrutacji składając w Wydziałowym Biurze Projektu dokumenty rekrutacyjne (przesłanie skanów w formie elektronicznej). Formularze dokumentów będą dostępne na stronie Wydziału w zakładce Power3.5.
4. Informacja o zakwalifikowaniu, bądź niezakwalifikowaniu na Szkolenie oraz miejscu na liście rezerwowej zostanie przesłana na indywidualne konta pocztowe kandydatów/tek.
5. Do zakwalifikowanych osób zostanie wysłana na indywidualne konta pocztowe dalsza procedura wyjazdu studyjnego.