Stowarzyszenie Młodych Naukowców serdecznie zaprasza studentów, doktorantów oraz młodych naukowców do udziału w konferencji naukowej XI Forum Młodych Naukowców „Nauki przyrodnicze i medyczne”, która odbędzie się online w dniach 6 i 7 grudnia 2024 r..

Konferencji będą towarzyszyć wydarzenia online, w tym wykłady i szkolenia, promujące wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych i medycznych.

Celem konferencji jest integracja młodego środowiska naukowego oraz wymiana doświadczeń i poglądów na temat holistycznego podejścia do człowieka jako części ekosystemu. Tematyka obejmuje zagadnienia związane z całym cyklem życia człowieka – od środowiska życia, rolnictwa, przez etapy produkcji żywności, aż po zdrowie psychiczne i fizyczne. Zakres Konferencji został poszerzony o tematykę profilaktyki prozdrowotnej, metod diagnostyki laboratoryjnej oraz medycyny doświadczalnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału i aktywnej dyskusji!

Dodatkowe informacje:
Komunikat I_XI Forum Młodych Naukowców