Z wielką radością i dumą informujemy, że nasz Wydział obchodzi swoje 50-lecie! To wyjątkowe wydarzenie jest okazją do podsumowania naszych osiągnięć oraz wyrażenia wdzięczności wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesów naszego Wydziału.

W związku z jubileuszem otrzymaliśmy wiele listów gratulacyjnych od naszych partnerów, którzy docenili naszą współpracę i wsparcie na przestrzeni lat. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem kilkoma z tych wspaniałych wiadomości. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i wsparcie, które otrzymaliśmy z tej okazji. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi treściami listów gratulacyjnych, które można znaleźć w załączonym dokumencie.

załącznik

Listy gratulacyjne od Dziekanów z następujących uczelni z Chin i Pakistan:

School of Materials Science and Physics, China University of Mining and Technology

School of Materials Science and Engineering, University of Science and Technology Beijing

College of Pharmacy, Dali University

School of Materials Science and Energy Engineering, Foshan University

School of Materials Science and Engineering, Jingdezhen Ceramic University

School of Materials Science and Chemical Engineering, Ningbo University

School of Materials Science and Engineering, Xi’an Jiaotong University

College of Energy, Xiamen University

College of Chemistry and Chemical Engineering, Xinjiang Normal University, China

Pak-Austria Fachhochschule: Institute of Applied Sciences and Technology, Pakistan