AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Inżynier branży technologicznej

Opis stanowiska

  • Projektowanie oraz wdrażanie nowych procesów technologicznych
  • Kontrolowanie i doskonalenie istniejących procesów technologicznych
  • Dobór odpowiednich urządzeń technologicznych do aplikacji
  • Wykonywanie schematów technologiczno – pomiarowych P&ID
  • Dobór i specyfikacja urządzeń, armatury i wyposażenia technologicznego
  • Przygotowywanie części opisowej i rysunkowej dokumentacji projektowej
  • Wykonywanie rzutów i aksonometrii instalacji rurowych
  • Nadzór/realizację projektów wykonawczych, branżowych dla przemysłu
  • Przeprowadzanie szkoleń dla Inwestora z wdrożonych instalacji

Projektant / Wdrożeniowiec Instalacji Technologicznych

  • Terminowość i jakość realizowanych projektów

Inżynier budowy / mechanik

  • Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami oraz obowiązującym prawem,
  • Szeroko rozumiane wsparcie procesu realizacyjnego projektów budowlano-montażowych, w zakresie konstrukcji stalowych, urządzeń technologicznych, kanałów, zbiorników, rurociągów technologicznych,
  • Analiza, weryfikacja oraz wyjaśnienia rozwiązań dokumentacyjnych,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem,
  • Zlecanie robót podwykonawcom,
  • Wykonywanie robót budowlanych zgodnie z przyjętym budżetem,
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie,
  • Współpraca z kontrahentami,
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników,