Do 23 kwietnia br. trwa rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN. Staż jest płatny, trwa 6 miesięcy  i zaczyna w lipcu. Szukamy studentów ostatnich lat studiów i absolwentów, bez limitu wieku, w ramach różnych specjalizacji: technologia, ekonomia, matematyka, informatyka, prawo, marketing, psychologia.

W tegorocznej edycji staże oferuje PKN ORLEN oraz ANWIL, Sigma Bis, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Laboratorium, ORLEN CUK oraz spółki z Grupy Energa.

Miasta, w których można odbywać staże to Płock, Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Włocławek, Trzebinia, Jedlicze, Pruszcz Gdański i Nowa Brzeźnica.

Wśród stażystów i aktualnie naszych pracowników mamy mnóstwo osób, które zdołały połączyć staż z nauką studiując na wymagających kierunkach.Ty też dasz radę.

W jaki sposób zgłosić się na staż?

Po pierwsze weź udział w rekrutacji do programu. Zaaplikuj online poprzez stronę www.orlen.pl/kariera. W sekcji oferty pracy/staże znajdziesz około 60 ogłoszeń z informacjami na temat Spółek  i zespołów do których poszukujemy stażystów i informacje na temat zadań stażowych.

Przy każdym ogłoszeniu dołączony jest case study do rozwiązania. To nieodłączna część procesu aplikacji.

Na co zwracamy uwagę?

Na to czy kandydat umie szukać informacji i przedstawiać w krótkiej, przystępnej formie.

Najczęściej zadawane pytania

https://www.orlen.pl/pl/kariera/zasady-rekrutacji/najczeciej-zadawane-pytania-kariera-w-pkn-orlen/program-stazowy-kierunek-orlen

Program stażowy Kierunek ORLEN

https://www.orlen.pl/pl/kariera/programy-stazowe/program-stazowy-kierunek-orlen