Szkolenie zostanie przeprowadzone przez Centralny Ośrodek Chłodnictwa „COCH” w Krakowie Sp. z o.o.. (www.coch.pl)
Lista terminów. Prosimy o dokonywanie rejestracji wyłącznie jeden raz.
Terminy szkoleń:
– 20-21 marca 2023 r., egzamin: 28 marca 2023 r., ilość miejsc: 30
– 23-24 marca 2023 r., egzamin: 31 marca 2023 r. ilość miejsc: 30
– 17-18 kwietnia 2023 r., egzamin: 25 kwietnia 2023 r. , ilość miejsc: 30
– 20-21 kwietnia 2023 r., egzamin: 28 kwietnia 2023 r., ilość miejsc: 30
– 9-10 maja 2023 r., egzamin: 17 maja 2023 r., ilość miejsc: 30
– 15-16 maja 2023 r., egzamin: 24 maja 2023 r., ilość miejsc: 30
W trakcie rejestracji należy wybrać preferowany termin szkolenia. Wybór nie gwarantuje zakwalifikowania na dany termin szkolenia, ale jest istotną informacją na temat preferencji. Informacja ta zostanie wzięta pod uwagę w dalszym etapie procesu rekrutacji.
Zapraszamy do jak najszybszych zapisów. Kolejność zgłoszeń będzie brana pod uwagę przy rekrutacji.
Link do formularza rejestracyjnego (aktywny w terminie: 25.01.2023, godz. 8:00 – 10.02.2023, godz. 23:59): https://forms.office.com/e/AhqrcR4zDV
Szkolenie i egzamin są całkowicie darmowe dla studentów zakwalifikowanych do projektu. W Szkoleniu mogą uczestniczyć studenci/tki Wydziału Energetyki i Paliw (oraz pokrewnych kierunków).
Obowiązkiem Uczestnika Szkolenia jest poddanie się badaniu bilansu kompetencji przed i po zakończeniu wsparcia w ramach Projektu.
Wydziałowym Koordynatorem Szkoleń jest Pani mgr inż. Marta Kuta
Skrócony opis postępowania rekrutacyjnego:
- Student dokonuje rejestracji na listę chętnych w Wydziałowym Biurze Projektu przez formularz elektroniczny pod linkiem wskazanym powyżej (indywidualny link dla każdego z terminów)
- Student kwalifikowany jest do bilansu kompetencji. Bilans kompetencji odbywa się drogą elektroniczną.
- Po otrzymaniu wyniku bilansu kompetencji student przystępuje do rekrutacji
– przesyłając wynik bilansu kompetencji pod adres:
– składając w Wydziałowym Biurze Projektu dokumenty rekrutacyjne. Formularze dokumentów są dostępne w formie załączników do regulaminu.
- Informacja o zakwalifikowaniu, bądź niezakwalifikowaniu na Szkolenie oraz miejscu na liście rezerwowej zostanie przesłana na indywidualne konta pocztowe kandydatów/tek.
- Do zakwalifikowanych osób zostanie wysłana na indywidualne konta pocztowe dalsza procedura odbycia szkolenia i egzaminu
- Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w szkoleniach przedstawiono w załączonym Regulaminie.
Osoby zainteresowane szkoleniem zapraszamy do dołączenia do grupy MS Teams: https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3aTSIFSJjVAFaXtLxx7sG_hm3DNMWqDCkcI_YDpHWPYBU1%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=27f7a3a6-bbb2-4867-8890-b2b514402b73&tenantId=80b1033f-21e0-4a82-bbc0-f05fdccd3bc8
Będą tam zamieszczane aktualizacje na temat szkoleń.
Pliki do pobrania
UWAGA:
Drogi Studencie/Studentko! Wynik % Twojego wstępnego bilansu kompetencji nie musi być wysoki, przecież w tym celu zapisujesz się na szkolenie!
Załączniki i regulamin te same, które były załączone do strony o F-gazach: https://weip.agh.edu.pl/f-gazy/
Dodatkowe informacje na temat szkolenia:
Szanowne Studentki, Szanowni Studenci!
W telegraficznym skrócie kompetencje chłodnicze stanowią bardzo mocną kartę przetargową, którą będziecie mogli poszczycić się podczas wchodzenia na rynek pracy. Co więcej, dzięki posiadaniu akredytowanych kompetencji będziecie mogli udokumentować i potwierdzić swoją wiedzę oraz posiadane umiejętności, wyróżnicie się spośród innych osób posiadających analogiczne wykształcenia i doświadczenie, gdyż Dział Certyfikacji Centralnego Ośrodka Chłodnictwa jako jedyny posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji dotyczącego certyfikacji osób w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Posiadana przez nasz Ośrodek akredytacja to zapewnienie, że jednostka realizuje cały proces certyfikacji zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów oraz dokumentów normatywnych, co zapewnia niezależność i bezstronność procesu certyfikacji i tym samym posiadanych kompetencji.
Szkolenie na poziomie podstawowym BA (Basic Approciation) jest złotym środkiem dostosowanym do Waszych potrzeb z kilku najważniejszych powodów:
- zdobędziecie wiedzę z zakresu instalacji chłodniczych począwszy od zasady działania układów poprzez podzespoły pracujące w instalacji, wyposażenie zabezpieczające oraz płyny robocze w niej zawarte;
- położony zostanie nacisk na zajęcia praktyczne, aby wiedza, o której mowa powyżej znalazła odzwierciedlenie w rzeczywistych warunkach i układach;
- poznacie najnowocześniejsze narzędzia oraz sprzęt kontrolno-pomiarowy, a przede wszystkim nauczycie się nim posługiwać;
- będziecie mieli możliwość poznać specyfikę, bardzo rozwojowej dziedziny techniki, jaką jest chłodnictwo, które towarzyszy każdemu z nas począwszy od utrzymywania produktów spożywczych w obniżonej temperaturze,skończywszy na zapewnieniu komfortu temperaturowego zarówno zimą, jak i latem.
Ukończenie proponowanej ścieżki certyfikacji otwiera drogę do dalszego doskonalenia i możliwości rozszerzenia certyfikacji swoich kompetencji na trzech wyższych poziomach!
Do zobaczenia!
Zespół Centralnego Ośrodka Chłodnictwa