To już kolejna edycja programu, którego celem jest edukacja studentów i absolwentów zainteresowanych rozwojem oraz zarządzaniem całym łańcuchem wartości technologii wodorowych. Jesteście zainteresowani? Znacie idealnych kandydatów do programu? Zapraszamy! Nabór uczestników potrwa do 12 listopada.

Akademia H2 jest odpowiedzią na trwającą transformację energetyczną. We współpracy z uczelniami wyższymi, instytucjami naukowymi i zakładami przemysłowymi budujemy kompetencje w nowej, szybko rozwijającej się gałęzi gospodarki wodorowej.
Program zajęć jest układany tak, aby kształcić w zakresie teorii, ale z naciskiem na praktykę. Podczas wykładów poruszane są wszystkie aspekty związane z rozwojem technologii wodorowych, dlatego do programu zapraszamy studentów i absolwentów z różnych kierunków studiów. To pierwszy tego rodzaju program edukacyjny w Polsce. Zapraszamy do udziału w II edycji Akademii H2!