Dziekan Wydziału Energetyki i Paliw Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie dr hab. Monika Motak, prof. AGH

zaprasza

na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2023/2024, która odbędzie się w dniu 05.10.2023 r. o godz. 9:00 w Auli AGH, pawilon A-0.

Program:

1. Powitanie Gości i studentów I-go roku przez Dziekana Wydziału –

Dr hab. Monikę Motak, prof. AGH

2. Przemówienie przedstawiciela Władz Rektorskich

3. Przemówienie Dziekana Wydziału – Dr hab. Moniki Motak, prof. AGH

4. Przemówienie Prodziekana Wydziału ds. Kształcenia – dr hab. inż. Marka Jaszczura, prof. AGH

5. Ślubowanie studentów I-go roku

6. Uroczyste wręczenie dokumentu potwierdzającego przyjęcie w poczet studentów Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisław Staszica w Krakowie

7. Przemówienie Przedstawicieli Samorządów

8. Wręczenie nagród

9. Wykład inauguracyjny nt.: „Zastosowania wodoru w układach energetycznych“ wygłoszony przez dr hab. inż. Karola Szteklera, prof. AGH

10. Gaudeamus

W związku z Uroczystą Inauguracją Roku Akademickiego na WEiP Rektor AGH ogłosił godziny rektorskie w dniu 5 października 2023:
– cały dzień dla studentów I roku;
– od 8.00 do 12.00 dla pozostałych studentów.

Dziekan Wydziału
dr hab. Monika Motak, prof. AGH

Po Inauguracji o godzinie 15.00 w Auli budynku U2 odbędzie się spotkanie 1 roku z przedstawicielami Władz Wydziału, Opiekunami roczników oraz WRSS.
Obecność obowiązkowa.

Na inauguracji obowiązuje ubiór formalny. Przebieg wydarzenia oraz wizerunek osób w nim uczestniczących będą utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk w celach informacyjnych i promocyjnych Uczelni.

Wszystkim nowym studentom polecamy „Poradnik Pierwszaka” przygotowany przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów AGH