Zapisy na Symkaton 2.0, czyli konkursu poświęconego symulacji już trwają.

Jest to już druga edycja, w której studenci mogą zmierzyć się z wyzwaniem i wygrać atrakcyjne nagrody.

Ważne terminy:

01 września — ostateczny termin przesłania prac z rozwiązaniem 1 zadania konkursowego.

11 września — ogłoszenie wyników i wyłonienie finalistów

28.- 29 września — wielki finał, podczas którego wybranym zespołom zostanie przedstawiony przedmiot finałowego zadania.

Zdmuchnij świeczkę! – czyli pierwsze zadanie konkursowe

Podczas tegorocznej edycji przed studentami stoi wyzwanie zaprojektowania stałego elementu,  powodującego ukierunkowanie strugi powietrza generowanej przez wentylator komputerowy. Celem jest zdmuchnięcie jak największej liczby świeczek umieszczonych w jednej linii co 10 cm na płaskiej powierzchni podłogi.

Weryfikacja oraz test działania zostaną przeprowadzone na odpowiednim stanowisku online na wydziale Energetyki i Paliw AGH.

Czas na przesłanie prac mija 01.09.2023 roku.

Dokładny opis i instrukcje dotyczące wykonania zadania zostaną przesłane do uczestników po rejestracji oraz są dostępne do pobrania poniżej.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

• Zbierz zespół studencki (studia inżynierskie lub magisterskie) składający się z 2-3 osób.
  • Zarejestruj się poprzez formularz kontaktowy na dedykowanej STRONIE KONKURSU.
  • Wykonaj zadanie konkursowe oraz symulację zgodnie ze wskazówkami powyżej.
  • Po wstępnej weryfikacji otrzymasz dostęp do dysku, na którym umieść komplet załączników w tym zdjęcie z opisem zespołu oraz dowód wykonania pracy w programie Ansys.
  • Lista zapisów zostaje zamknięta po pierwszych 100 zgłoszeniach.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA SYMKATON 2.0

Symkom sp. z o.o. – Ansys Channel Partner