Znamy finalistki II edycji Women’s Energy in Transition – Polish Edition

Z przyjemnością informujemy, że jury programu II edycji Women’s Energy in Transition – Polish Edition złożone z przedstawicieli uczelni partnerskich Politechnika Śląska, Politechnika Warszawska, Akademia Górniczo-Hutnicza oraz ekspertów Grupy Dalkia Polska wyłoniło finalistki, a są nimi w kolejności alfabetycznej:

Urszula Derkacz – Politechnika Poznańska

Agnieszka Gierz – Politechnika Warszawska

Aleksandra Hudek – AGH

Anna Komenda – AGH

Justyna Łaskawska – AGH

Magdalena Przewoźniak – AGH

Nagroda Women’s Energy in Transition (WEIT) – Polish Edition przyznawana jest od 2022 r. studentkom i absolwentkom kierunków związanych z energetyką za najlepsze prace dyplomowe poświęcone zagadnieniu transformacji energetycznej. ‍ Laureatki poznamy podczas uroczystości wręczenia nagród zaplanowanej na 15 marca br.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestniczkom programu – nadesłane zgłoszenia prezentowały bardzo wysoki poziom merytoryczny oraz nieprzeciętną motywację do kontynuowania kariery w sektorze energetycznym. Wierzymy, że nasza inicjatywa oraz Wasze zaangażowanie pozwolą nam budować bardziej inkluzywną rzeczywistość.

Podziękowania dla jury za nieoceniony wkład, profesjonalizm i wnikliwą ocenę!